Hakkımızda

TARİHÇEMİZ


İşletmemiz 2001 yılından beri OPTİK sektöründe faaliyet göstermektedir.

  • May Optik 1. Şubesi, Bakırköy, 2001
  • May Optik 2. Şubesi, Bağcılar, 2007
  • May Optik 2. Şubesi, Sultangazi, 2022

mağazalarında hizmet vermektedir.

Kuruluşumuz, bundan başka, Azerbaycan’da Avis Optik markasıyla 5 mağazada perakende hizmeti sunmaktadır.

Faaliyetlerimiz.

May Optik; başından beri yapılan işin, ticari yönünden çok hizmet yönünü önemsemiş ve bulunulan ortamlarda en iyi hizmetin verilmesi için gereken gayreti göstermiştir. Personel, “Önce hizmet” prensibi ile eğitilmiştir. May Optik, müşterilerine ticari bir ürün satmanın ötesinde; “sağlık danışmanlığı” hizmeti vererek; müşteriyi doğru ve tam bilgilendirmeyi, problemlerini gidermede yardımcı olmayı prensip edinmiştir. Bu sayede geçen 17 yılı aşkın sürede, müşterilerinin haklı güvenini ve beğenisini kazanmıştır.
May Optik, her zaman daha iyisini ve daha güzelini yapmak, hizmeti en güzel şekilde sunabilmek hedefi ile; Dünya’da bu alanda hizmet gösteren diğer ülkelerdeki şirketler incelenmiş, ülkemizde de dünya standartlarında işletmeler oluşturulmaya gayret gösterilmiştir.

Yetişmiş İnsan Gücü

May Optik, alanında deneyimli ve eğitimli personeliyle, sektöre katkıda bulunana bir şirket olmuş, bu sahada, kalitesiyle her zaman ön plana çıkmıştır. Gerek personel seçme ve yerleştirmede; gerekse eğitim ve kişisel gelişim sahasında; profesyonel danışmanlık şirketleri ile müşterek çalışarak, optik sektörüne yeni değerler katmıştır. Tüm bunların neticesinde; yetişmiş, eğitimli ve kaliteli insan gücü ile; sahasında her zaman öncü konumda olmuştur.

Sürekli Eğitim

“Sürekli gelişim, için hayat boyu eğitim” prensibini benimsemiş olan şirketimizde periyodik olarak eğitim programları düzenlenmekte ve gelişimin her zaman ve devamlı hale getirilmesi amaçlanmaktadır. Ülkemize ve işletmelerimize kendi alanında nitelikli hale gelmiş, yetişmiş personel istihdamı sağlaması özelliğiyle May Optik Okul Projesi sektöre farklılık kazandırmaktadır. Bu bağlamda; May Optik okulunda eğitim görmüş elemanlar, her zaman, sektörümüzde makbul eleman olarak değer görmektedir.

Vizyonumuz

Optik sektöründe; önce bölgemizin, sonra Türkiye’nin, ardından Dünya’nın güvenilir bir markası olmak.

Güler yüzlü, bilgili ve eğitimli çalışanlarıyla, optik sektörüne her alanda liderlik yapmak.

Misyonumuz

Kurumuyla, hizmet sunulan müşterisiyle ve hizmet sunan çalışanıyla güvenin, samimiyetin, nezaketin saygı ve anlayış içerisinde sunulduğu bir ‘Gözlük ve Lens’ işletmeciliği yapmak.

Değerlerimiz

Güven Sağlamak,
Ahlaki İlkelerle Hizmet Sunmak,
Doğru Bilgilendirme Yapmak,
Kesintisiz Müşteri Memnuniyetini Yaşatmak,
Her Zaman Daha İyisi Olmak,
Optik Sektörüne Değer Katmak